• İNÖNÜ CADDESİ NO:404/A KONAK İZMİR
  • 0 (532) 666-4655
Sık Sorulan Sorular
Ücretsiz KEŞİF yapıyor musunuz?
İstediğimiz zaman sizden destek alabilir miyiz?

Elbette ki talebinizi bize bulunduğnuz ili yazarak ulaştırırsanız bu mümkün. KURUMSAL MANTOLAMA HİZMETLERİ olarak bizler 7/24 saat çözüm ortağımız firmaların iletişim bilgileri size hizmet vermekteyiz. işin aciliyetine göre size kısa sürede dönüş sağlanır.

Neden KURUMSAL MANTOLAMA HİZMETLERİNİ tercih etmeliyim?

Bizler www.fillimantolama.com , www.polisanmantolama.com ve www.vebermantolama.com olarak sattığımız ürünlerimizin strandarlarına göre uygulanıp uygulanmadığını denetlemek için bir araya geldik. Ürünlerin uygulamasına da müdahil olmak istiyoruz. Bunun için uygulamaları en doğru ürünle en doğru fiyatlandırmayı yaparak müşterinin aldatılmasını engellemek istiyoruz.

Geri iade imkânım var mı?

Bizim ürünlerimizi alıp memnun kalmadığınız da ürünlerimizi kesinlikle geri alıyoruz.

Neden daha çok İZO-BAR EKOLOJİK MANTOLAMA SIVASINI öneriyorsunuz?

Dünyamız hızla kirleniyor ve buna hepimiz bir şekilde katkı sunuyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte ÇEVRE BİLİNCİ ve DUYARLILIĞI çok iyi boyutlara geldi. Bizler de bu gelişmelere kayıtsız kalamazdık. EKOLOJİK MANTOLAMA sıvası arayışımız ile birlikte BAR-SA İNŞAAT'ın ÜRÜNÜ olan İZO-BAR ile tanışmamıza vesile oldu. Ürünün kullanımı ve uygulanabilirliği standartlarımıza uygun olduğu için tercih ettik.      Türkiye Geneli EKOLOJİK MANTOLAMA uygulamasını BAR-SA İNŞAAT'a bıraktık. İZO-BAR markası ile bu alanda ki boşluğumuzu dolduracak.